HİKAYEMİZ

Modern insanın kalabalıklar içinde yaşadığı yalnızlığı ve mutsuzluğu görüp onlar için yeni bir yaşamın kapılarını aralamak amacıyla başlayan bir hikâye bizimkisi…

Büyükşehirlerde çok katlı binalardaki evlerde yaşayan, plazalarda çalışan, her sabah trafikte zaman kaybedip, çok çalışan, çok yorulan, sürekli bir koşuşturma içinde bir yerlere yetişmek için çabalayan herkese ‘gerçek özgürlüğün’ kapılarını aralayacak güzel bir yolculuk…

Hayattan daha fazla zevk almak için yavaşlamak, doğa ile iç içe olmak, kendine, sevdiklerine daha fazla zaman ayırmak gerektiğini düşünüyorsan artık, bu hikâyede yerini alma vaktin çoktan gelmiş demektir.

Hayatını daha anlamlı kılacak yerlerde, alıştığın konforu koruyarak, daha mutlu ve özgür yaşamanı sağlayacak, sade ama lüks bir yaşam istiyorsan, bu hikâyede en güzel rol senin olacak.  

İmkânsız değil, her şey bir hayal ile başlamaz mı zaten? Biz senin hayalini gerçekleştirmek için ilk adımı attık, şimdi sıra sende! Kendi özel adan Tiny Town’unu seçip mavi ve yeşile çevir rotanı.

Sen nerede istersen Tiny Town ile orada yaşaman mümkün!

Çünkü bu hikâye senin hikâyen! Sen nerede ve nasıl istersen öyle yazılacak…

Sadelik en büyük zenginlik…

TINY TOWN

İÇ GÖRSELLER